Rozhovory

Rozhovor s Ewou o novém albu, vztahu k módě a jejím studentském životě

13. února 2012 v 14:16 | Wendy vill Felton
Pospíchala jsem napříč Václavským náměstím, zrovna odbíjela osmá hodina večer a ve čtvrt na devět už jsem měla být v Paláci Koruna - to je úplně dole na Václaváku, naproti New Yorkeru. Už když jsem vstoupila do dveří, viděla jsem prostě milou a usměvavou slečnu. Po našem následujícím rozhovoru jsem taky zjistila, že mimo jiné je i neskutečně vyrovnaná, chytrá, zábavná - to zdůrazňuji, nad věcí a ví, co od života chce))
Ačkoli jsem měla mít na rozhovor jenom 15 minut, Ewa mi dala ochotně prostor pro všechny moje otázky. Do budoucnosti jí moc fandím, přeju ještě více úspěchů, především úspešně složit maturitu a doufám, že se ještě někdy potkáme u dalšího rozhovoru !

Pepa Navrátil: Zbožňuji, když mě holky dobývají.

28. března 2011 v 14:43 | Wendy Vill Felton
Zhruba před měsícem jsem říkala, že bych chtěla udělat rubriku, která se bude specializovat na rozhovory se známými osobnostmi - Ještě jsem ji nezaložila:D. ALE...Je tady pro vás rozhovor s hercem Pepou Navrátilem (ULICE-Mirek).
Mám doma i dvoje jeho trencle, ale nemohla jsem to Pepíčkovi udělat, takhle moc mu narušit soukromý:D Každopádně dalším vlastníkem podobných kousků je i slečna tady ...:D.
Pepa Navrátil alias Mirek ze seriálu Ulice nežije jen svou televizní rolí. Jaké jsou jeho plány? Jaké holky se mu líbí? A co dělá, když zrovna nehraje? Zjistíš v našem rozhovoru.

.ULICE.
Jak dlouho už hraješ v Ulici?
Pokud si dobře pamatuju, už skoro 4 roky.

S kým se v Ulici nejvíc kámošíš? Vídáte se i mimo natáčení?
Tak samozřejmě s Matyášem Valentou, představitelem Františka. Nejčastěji točím právě s ním. Ale mimo natáčení se nevídáme, když nepočítám různé akce jako festivaly…

Jaká je vaše nejčastější parta na natáčení?
Jak kdy. Skoro vždy točím s Matyášem a jeho sestrou Aničkou. Pak docela často s Adrianem Jastrabanem a Ljubou Krbovou.

Jak vypadá takový tvůj normální natáčecí den?
Vstávám poměrně brzo, protože to nemám do Prahy zrovna blízko. A poslední dobou natáčím dost o víkendech, což taky není úplně super. :D Domů se vracímrůzně, podle počtu obrazů. Jeden obraz se točí přibližně hodinu.

Můžeme tě jako fanynky vidět i někde jinde v TV?
Teď v ničem jiném než v Ulici nehraju.

Rozhovor s Vlastinou Svátkovou: O blogu, hraní, plánech i snech

19. února 2011 v 9:27 | Wendy Vill Felton

Herečka, modelka, spisovatelka, blogerka, brzy dvojnásobná maminka a hvězda filmu Dunajská sága.
Více v celém článku!:)

 
 

Reklama