Parfums

DIOR J´adore

31. ledna 2011 v 16:48 | Wendy Vill Felton
4
J´adore je parfémová voda s rozprašovačem. J´adore je extrémně ženská průzračná květinová vůně, která v sobě snoubí jednoduchost s vytříbeností.
Ženy jí podlehly! Řekly ''J'adore'' a zamilovaly se. Objevily nové dimenze svých emocí. Potěšení ještě smyslnější, ještě osobnější, tajné chvilky s vůní - v srdci i na těle. Ženskost vyhrála....

Tv spot...J´adore Dior

About J'adore:
Typ:
parfémová voda
Určení:
dámské
Objem:
100 ml, 75ml, 50ml

Cena:
100 ml
2.200 Kč
75 ml
1.800 Kč
50 ml
1.500 Kč

Recenze:

Thorg-Stále jsem hledala tu správnou vůni. Nechtěla jsem něco co mají ostatní jako Dolceho Light Blue a pak jsem dostala od manžela tuhle. Je naprosto originální a můžu říct, že jsem se ještě nesetkala s jinou ženou, která by ji měla. Má těžší kořeněnou vůni a to se mi na ni líbí. Někdo by se s ní na běžné nošení nevonil, ale já ano :-) Určitě když příjdete do společnosti navoněni Jadore poznáte to sami. Jak na Vás reaguje okolí :-) Určitě vyzkoušejte.

Terinka.86-Tuhle vůni miluju a vlastně ani nevím k čemu bych jí přirovnala, připomíná mi dětství, jakési teplo...Už léta jí používám a i když vůně střídám, tato nikdy nesmí v mé výbavě chybět. Cena se pořád drží dost vysoko ale i přes to si jí vždy koupím. Že by láska co nerezaví? Hodí se jak pro mladší tak i ženy ve věku.Letní verze už mě ale tolik neuchvátila, přesto že jí je hodně podobn.

Martina Janošíková-super vůně pro každou příležitost, kdo jednou zkusí, jinou nebude chtít :-D

Marie Novotná-Neznám nikoho, komu by JADOR nevoněl! Všem doporučuji vyzkoušet a nic jiného nebudete používat! Nebývá na něj žádná akce, takže cena je docela vysoká. Ale mě to neodradí!

Bridgett-J´adore je nádherná vůně, klidná, žádný bolehlav. Ze začátku silná, pak zjemní, velmi dlouho vydrží. Žádný parfém na mně nemá takovou výdrž jako J´adore.

Wendy Vill Felton
 
 

Reklama