Diary

26. října 2012, pátek

26. října 2012 v 15:27 | Wendy vill Felton

Od rána nedělám nic. Před chvilkou jsem dokoukala Big Bena - už tak rok jsem neviděla žádnou detektivu, dovařila jsem houbovou polévku, kterou stejně nebudu jíst, protože jsem přejezená kuřecím steakem, co jsem měla k obědu asi před hodinou a už jen čekám na titulky k dalšímu dílu TVD.

25. října 2012, čtvrtek

25. října 2012 v 16:35 | Wendy vill Felton

Joooo. Dnes už konečně můžu říct, že jsem oficiální brigádnicí Four Seasons Prague))! Sice ještě nemám smlouvu, ale pracovní pohovor s ředitelem v aj mám šťastně za sebou))
Ještě aby ne, dnes trošku dárek k narozkám.. ;D

23. října 2012, úterý

23. října 2012 v 20:50 | Wendy vill Felton
Řekla bych, že je docela dost fajnová představa, že zejtra naposled do lavic a pak krásné 4 dny volna :) Začíná mi z té školy pomalu hrabat a můj diář se mi stává noční můrou ;D

Nejhorší na tom je, že s některými učiteli se prostě nemůžu shodnout... Pořád mě mají zaškatulkovanou jako někoho, kdo nechodí do školy a kašle na domácí úkoly... Dovolím si jmenovat. Fj je ten předmět, jenž mi dělá zbytečné vrásky.
(''domácí úkol'' - Připadám si trošku jako na základce..) :D

22. října 2012, pondělí

22. října 2012 v 20:23 | Wendy vill Felton

JO!Jo!jooooooo! :))
Dnešek mi přinesl radostnou zprávu. Stále jsem v kole a příští týden v úterý razím na kamerovky :) A už se nedám jako dřív.

21. října 2012, neděle

21. října 2012 v 22:03 | Wendy vill Felton

A mám doma zas další balík. Přemýšlím o tom, že brzy založím knihovnu pro děti od 6 - 13 let ;D Některé knížky mám už dokoce dvakrát, takže možná budu i prodávat na aukru :D Ale co :) Je to příjemný pocit každou chvíli najít něco ve schránce :)) Ikdyž ne všechno je zrovna můj vkus :D:)
Jako milé překvapení mi Míša do balíčku strčila taky Nail patch french manucure art od Sephory

Shodou okolností bylo, že mi ve stejný den také dorazila nová Elle, takže mám co číst zas na rok dopředu :D Vůbec před sebou nemám ještě víc jak půlku maturitní četby.. :D Ale 3 knížky z toho balíku fakt projít musím, protože je mám zpracovat jako recenzi ;) Aspoň že dvě z nich jsou o vaření, což je moje druhá láska a ta třetí - Čarodějky z East endu, se myslím bude dát číst))

16. října 2012, úterý

16. října 2012 v 20:20 | Wendy vill Felton

Ještě zítra... poslední den.. posledníííí. Neumíte si představit, jak moc se těším, že nebudu muset vstávat ve 3:55 a vyspím se! :-)

Ta zima ráno je hrozná. A odpoledne se zase nejlíp vyslékat.. ;D No nesnáším to, co si budem povídat.

14. října 2012, neděle

14. října 2012 v 21:42 | Wendy vill Felton
Ach néééééééé. To je ke zmagoření jít spát v půl desáté ;D
Ale už to tak bude...

13. října 2012, sobota

13. října 2012 v 21:12 | Wendy vill Felton

Ach to je nemilé v sobotu vstávat v pět a vědět, že s nedělí nepřijde nic jiného, než další vstávání v pět ;D A potom zvesela ještě 3 dny na třetí a konečně se dočkám čtvrtečního day offu ;)

12. října 2012, pátek

12. října 2012 v 12:01 | Wendy vill Felton

Finally! :)) Rychle hupsnout do sportovního, zapnout TVD a jistých 45 minut na orbitreku :)
Stáhla jsem je tady. Zatím jsou k dostání pouze bez titulků ;)

11. října 2012, čtvrtek večer

11. října 2012 v 22:07 | Wendy vill Felton

Woww!! Kdo z Vás jste ještě nebyl v kině na Váňovi, tak určitě běžte... Je to sice natočeno na dokumentární bázi, ale je to opravdu něco úžasného!

On Váňa je sám o sobě neuvěřitelným člověkem :)

Myslím, že ten orbitrek už dnes nechám v klidu. Ono v deset hodin už není dobrá sportovní aktivita ;):D

11. října 2012, čtvrtek

11. října 2012 v 18:03 | Wendy vill Felton

Mmmm.. Už jenom 8 hodin do nového dílu! :) JAK SE TĚŠÍ ZAPÁLENÍ FANOUŠCI? Já šíleně :)

Dnes to bylo v práci ke zmagoření. Nějak nejsem na to běhání po place zvyklá. V Řecku jsem byla většinou za barem a když ne, tak jsme vyloženě létali jenom tak 2 hodiny ;D

10. října 2012

10. října 2012 v 21:26 | Wendy vill Felton


Ufffff)) Řeknu vám, že dnešní den makačka jako blaaaaaaazen!
Vstávačka v 5, v práci do 14:35, pak na nákup a hurá na casting... Jenomže to nebylo jenom tak. Strávila jsem tam zhruba 3 hodiny! :D Konec! :D

Teď už se nemůžu dočkat postele. Teprve před hoďkou jsem dorazila domů :-) Jo a víte koho jsem dnes potkala? :)
Lukáše Hejlíka. Hrál v Ošklivce Katce 'pana prezidenta' ;D

Casting))

9. října 2012 v 22:15 | Wendy vill Felton
Zničehonic nárazovka!)) Asi hodinku vím, že jdu zítra mezi 16:00-17:00 na casting hlavních rolí do nového filmu Jiřího Vejdělka :)

Tak uvidíme, zda to bude zas jen formální záležitost a hlavní role budou opět předem nasmlouvané nebo vyjímečně ne ;)

Myslete na mě))
Dobrou noc všem :))

7. října 2012, neděle

7. října 2012 v 14:59 | Wendy vill Felton

Ještě 4 dny a 11 hodin do nových deníků :)) Aspoň nějaká pozitivní zpráva do pracovního týdne... Zítra mi začíná 14 dní utrpení v Radissonu - fakt nemusím to vstávání ve 3...

Co se týče administrativy, tak FORMSPRING už jsem rozchodila)) Hurááá! Taky jste si mohli všimnout nového designu,. který ještě potřebuje doladit. Hlavně záhlaví,... Ale na to teď není čas.. Zkusím to udělat, až budu mít volno :)

2. října 2012, úterý

2. října 2012 v 22:19 | Wendy vill Felton

Zbývají už jen 3 dny do víkendu. To je pozitivní zpráva! :)

Omlouvám se všem natěšencům na nový dess, ale časově to bohužel nevyšlo, takže se do toho pustím až teď o víkendu. Chci to tady kompletně předělat, tak snad na to budu mít nervy ;D

1. října 2012, pondělí

1. října 2012 v 17:16 | Wendy vill Felton
(pokus včerejší noci)

Ahoj všem))
ač jsem opravdu do té školy chtěla, tak jsem nakonec byla ráda, že jsem došla tady pár kroků k doktorovi kvůli té noze... Předepsal mi klid a v pátek mám přijít zase. - Jsem nadšená

Jinak jsem už stihla 2 hodinky pospat ve vyhřáté posteli - protože to je asi jediné teplé místo tady u nás na privátě, naučit se na AJ a ještě je přede mnou marketing.

30. září 2012, neděle

30. září 2012 v 11:44 | Wendy vill Felton

PLL, TVD ani GG se ještě nevysílají, takže moje stresová terapie teď spočívá v utápění se v seriálu Ošklivka Katka ;D
Ani běhat jít nemůžu, protože jsem už několik dní jak důchodce... To je tak, když si přeležíte kyčel - bezva věc ;D :D

Takže jsem se rozhodla, že do Podě pojedu až ráno do školy a hned potom k doktorce. Tahat se s kufrem je teď to poslední...

29. září 2012, sobota

29. září 2012 v 23:37 | Wendy vill Felton

To néé. Zítra už je neděle :/ Nechce se mi do zimy v Poděbradech ;D Já vážně zbožňuju svoji postel a domácí teplíčko ;D
Dnešní den jsem absolutně zabila válením se a užíváním si volna. Ikdyž je pravda, že tak hodinku jsem se učila ekonomiku. Ale moc jsem tomu nedala.. :D

Co jste dnes dělali vy???? :))))

28. září 2012, pátek

28. září 2012 v 18:29 | Wendy vill Felton

Ještě nikdy předtím jsem nad tím nepřemýšlela, ale upřímně jsem měla posledních pár dnů chuť blog prostě zrušit, vykašlat se na to a tečka..

Ale pak jsem si uvědomila, že je to jedna z mála věcí, které dělám fakt ráda a byla by škoda nechat všechnu doposud udělanou práci osudu. Navíc nejvíc bych ublížila sama sobě... asi tak.. Takže z toho sešlo a jsem (snad) už konečně zpátky))

25. září 2012, úterý

25. září 2012 v 21:50 | Wendy vill Felton
Bloguju. Tudíž předpokládám, že se lidi semtam budou navážet do mě a toho, co si přeju. Protože tak to v blogovém světě prostě chodí.

Ale nezlobte se na mě, ale komentáře u posledního příspěvku už přerostly hranici normálu. Opravdu mi nepřipadá normální takovýmto způsobem kritizovat to, co chci.. A postovat komentáře typu, že nemá ANI cenu, aby to WENDY zkoušela. To je ta WENDY tak BLBÁ,... si chtěla naznačit nebo co?!!!!!!

Opravdu si myslíš, že když denodenně pročítám stránky lidí, co studují na VŠ v USA mám nějakou zkreslenou seriálovou představu, že tam půjdu hned po maturitě? Opravdu nejsem TAK hloupá jako si tady očividně někteří myslíte..
Navíc už by bylo pozdě se jenom hlásit... Asi nebudu ten, kdo by se měl vzpamatovat...

Přípravu začínám až letos,... Všude se udává, že cca 2 roky stačí, takže se budu hlásit až napřes rok a mezitím chci vyjet do nějaké anglicky mluvící země. Abych byla schopná v angličtině studovat. Já to vážně nevidím jako pohádku na dobrou noc. Ale proč to tady vůbec povídám. Vy si určitě najdete něco dalšího, čím byste mě mohli v komentářích zase potěšit.

Ikdyž opravdu nechápu, co v tom máte za zalíbení, to jste opravdu tak zlí a nemáte co jiného na práci?

A jinak pokud studuješ v zahraničí, tak musíš jistě vědět, že existují jak studentské půjčky, tak stipendia a díky nim funguje spousta mezinárodních studentů.

No a co se týče mě a peněz, tak do toho ti už vůbec nic není! Ani moji blízcí -kromě RODINY- neví zcela všechno o naší finanční situaci, takže opravdu nerozumím tomu, jak by někdo, kdo je právě teď někde v zahraničí a hrozně PILNĚ studuje, mohl vědět o tom, co si můžu a nemůžu dovolit!!! A neodpustím si to,.. že co se týče tvého komentáře, jak bych asi platila studenstkou půjčku,... Tím si chtěla jako naznačit, že si jenom válím prdel na křesle a neumím třeba pracovat?! Řekni mi jednu věc, co je tvým cílem tady na blogu?!!!! Udělala jsem ti něco?

Vážně nevím, jak mám pochopit tvoje komentáře a k čemu mi mají být prospěšné. Ale nic, než urážení si bohužel zatím neodnáším a nechápu čím jsem si to zasloužila a předem všechny upozorňuju, že další takové IP adresy blokuju ;)

Ještě se vyjádřím k poslednímu štědrému komentáři: Podle mě je chtít vyjet a studovat v zahraničí dnes úplně normální věc. Takže pokud se má někdo probrat, tak ty. Protože tohle je myšlenka z doby kamenné ;)

A na závěr moc děkuju všem, co se mě zastali :*:)))

21. září 2012, pátek

21. září 2012 v 14:16 | Wendy vill Felton
(University of california, LA)

Kam radši? Do LA? Do NY na University of Columbia? nebo na Yale, Brown či Stanford???
A jaký obor? Vysněné herectví nebo radši práva? Ale ani business program nezní vůbec špatně.

Achjo. Kdyby toho nebylo tolik... Nejlepší by možná bylo snažit se prosadit v hraní a do toho studovat ty práva nebo business. Jenomže to zase bude kvůli castingům nejlepší LA, což znamená University of California, ale když já jsem tak zamilovaná do Yale university. Ta škola je úplně kouzelná... Bohužel ne v jádru tvorby filmu, je v Connecticutu :( Možná by ale mohla mít výměnný program s Californskou univerzitou. No nebudu zatím házet flintu do žita :P:)

20. září 2012, čtvrtek

20. září 2012 v 19:29 | Wendy vill Felton

Jsem už u 11. dílu Ošklivky Katky :-) a přitom příprava všech domácáků na příští týden. Zítra jdu naštěstí k oční, takže nemusím absolvovat ten nejhorší den v týdnu. Ale dnešek nechci zbytečně proflákat nicneděláním, protože toho máme FAKT hodně.

19. září 2012, středa

19. září 2012 v 21:54 | Wendy vill Felton

Dnes je počasí na dvě věci... Samozřejmě, že dnešní trénink nevyšel,.. A můžu poděkovat mokru a dešti ;) Ale nevadí, zítra je taky den a snad už nebude tak hnusně.

Odpoledne jsem dělala prezentaci do angliny a teď pracuju na životním prostředí v AJ. - Zítra z toho píšu, tak na mě myslete ;) Kurňa přijde mi, že celý můj svět se teď točí jenom kolem školy... Učitelé se zbláznili, protože máme na každý den tak tisícstojedna úkolů a dvatisícepětset testů! :-/ Vrrrrr

18. září 2012, úterý

18. září 2012 v 17:40 | Wendy vill Felton

Všechny úkoly kromě práva jsou za mnou :)

Teď už si půjdu konečně zaběhat a potom dělat ještě nějáké věci na čtvrtek, ať toho potom nemám moc. Taková prezentace o památkách VB bude fakt sranda :D

Jinak chystám článek o VŠ v Americe, tak se můžete v nejbližší době těšit :-)

17. září 2012, pondělí/článek 2

17. září 2012 v 22:48 | Wendy vill Felton

Uffff. francouzštino, francouzštino. Dáváš mi zabrat! :D

Máme tolik domácích úkolů, že zábava na celej večer dnes byla předem určena. Zítra chci jít odpoledne běhat a ne se s prominutím s**t s dvěstětisícipěti úkoly a pozvánkami a popsat situaci a co vás jen napadne.. ;D Francouzština je pestrý jazyk, obzvlášť, když máte paní učitelku jako my :D ;)
 
 

Reklama