THOR: TEMNÝ SVĚT

19. listopadu 2013 v 0:06 | Wendy vill Felton |  Articles

Už několik dní můžeš jít do kina na velmi očekávaný film navazující na první díl Thora a The Avengers - dobrodružství superhrdinů a to na Thor: Temný svět. Je to jeden z nejlepších trháků současnosti, rozhodně splnil veškeré mé představy a nezklamal. Všichni, co máte rádi fantasy příběhy, hurá do kina! :)


Hlavní hrdina Thor opět zachraňuje Zemi před temným nepřítelem, rasou, která je ještě starší, než sám vesmír a přeje si Zemi spolu s celým vesmírem znovu uvrhnout do temnoty. Je vedena tajemným Malekithem, který se chce mimo to také pomstít asgarďanům za to, že je v minulosti svrhli z moci a v tichosti uvěznili na jejich planetě, kde několi miliónů let hybernovali.
Thor se snaží s pomocí svého bratra Lokiho a svých přátel opětovně nastolit pořádek - přemoci Malekitha. Jde však přes nesouhlas krále Asgardu, svého otce, Odina. Ten s jeho plánem o záchraně lidu a těch, co miluje, nesouhlasí. Protože zatímco Odin chce čekat, až si Malekith přijde pro to, po čem touží do Asgardu, Thor ho chce zkusit přemoci na jeho vlastní půdě. Unáší tedy svou krásnou Jane, která má to, co Malekith chce, z království a jedná na vlastní pěst.
V závěru mu král nabízí ipřes neuposlechnutí jeho rozkazů své království, Thor odmítá, jeho jediným přáním je nyní žít s Jane. Slíbí ale, že pořád bude chránit lid Asgardu a všech devíti světů. Otázkou je, zdali mu to skutečně nabízel sám král? Dojde také ke smrti oblíbených postav, o které se jedná však neprozradím. Bude to ale náhlé a velmi překvapivé.
Celý film je navíc protkaný trefnými a zábavnými poznámkami Lokiho a Janiny asistentky Darcy, takže se zaručeně nebudeš nudit. Já už jsem se takhle u filmu nenasmála ani nepamatuju. Snímek doporučuju, za mě má jasný palec nahoru.

Opět připomínám moje ofiko stránky http://www.theblondaffair.com/.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama