Květen 2012

Elite models - Paris Baby

31. května 2012 v 14:39 | Wendy vill Felton |  Beauty
Čtvrtá vůně z řady Elite models nese jméno Paris Baby a představuje hlavní město Francie - významné město módy známé typickou elegancí francouzek. Paris Baby je zelenou pro Paříž...


Tato vůně je opravdu jemná, nic vám nevnucuje... To je pro mě dost důležité. Značkou je určitě romantika...
Není to divoká výrazná vůně jako u London Queen. Cítím zde až ženskou zranitelnost.. Že by zranitelnost nešťastnou láskou?

Je to květinová vůně, která se otevírá směsicí jablka, frézie a kapkou koktejlu belliny. Někomu by mohlo vadit pižmo, které také obsahuje. Základ je také z vanilky a pačuli... - Vanilka je moje oblíbená složka v parfémech,..

Paris Baby je mi sympatická.. :-) Není to Chloé ani Chanel, ipřesto je ale nadmíru ucházející.
Cena.. Zase se pohybuje kolem 200 Kč. Takhle to alespoň uvádí na internetu... Je možné ale, že v drogeriích už cenu zdvihli, protože Elite models parfémy se staly mezi mladými celkem dost populárními :)

Vaše Wendy vill Felton

Holky pomocnice ;D

28. května 2012 v 10:15 | Wendy vill Felton |  Fotky
Včera jsme byli s L. pomáhat na triathlonu v Poděbradech, abychom dohnali zameškané hodiny v TV - který nám dvěma opravdu září docházkou :D - a nemuseli v září dělat komisky... A fakt si neumím představit, co by v nich tak bylo :D


Z Mutěnic do Poděbrad

26. května 2012 v 22:18 | Wendy vill Felton |  Fotky
10:10, Mutěnice ... bez zmapování posledního barvení vlak nejede ;D (Aspoň mě jednou uvidíte i s alobalem na hlavě :D)Diary/25.5.2012

25. května 2012 v 22:50 | Wendy vill Felton |  Diary

AHOJ z Hodonína! :)

yes, můj cestovatelský víkend právě začal...! Dnes jsem se loučila s babičkama ve Strážnici, zítra je na programu poslední barvení před odletem a pak budou mít vlasy aspoň jednou po dlouhé době pokoj :D!

Tyo. Přinávám se, že na mě už solidně jde cestovní horečka :D!!!! Ale jsem strašně ráda, že mám za sebou všechny povinosti spojené se školou. To mi spadl velkej kámen ze srdce jako :P:)

P.S. Myslete na mě zítra, ať nezvorám Čarodějnice školou povinné

Vaše Wendy vill Felton

Diary/24.5.2012

24. května 2012 v 19:47 | Wendy vill Felton |  Diary

Ve škole po praxi bylo hrozně krušno, mám ale všechno splněno a můžu v klííídku odletět :-) Huráááá! - Už jsem tomu nevěřila. Jen zítra ještě potřebuju něco potvrdit ve studenťáku...

Za momentík jdu běhat a pak mě čeká s D. filmovej večer... Na tuhle POHODU jsem se těšila už měsíc a půl :D!

Víkend bude honička a ty poslední čtyři dny taky... V pátek jedu na Moravu na barvení, v sobotu zase do Prahy na dabing, v neděli mám v Poděbradech dračí lodě, no a ještě musím nakoupit spoustu věcí s sebou na Rhodos! Takže dva dny nakupování z těch 4 určitě :D

Uááááááááá.

W.v.F.

Diary/17.5.2012

17. května 2012 v 21:34 | Wendy vill Felton |  Diary

FACEBOOK stále nemám v provozu. Začínám pomalu ztrácet naději, že mi ho vůbec vrátí. Je mi z toho na nic, protože se mi ten starý fb nechce nijak aktualizovat. Musela bych ho promazat, ale mám tam spoustu krásných vzpomínek a ráda bych je prostě nechala nedotčené, jestli mi rozumíte.

Na druhou stranu na tom mém momentálně bloklém fb mám zase mega fotek, co nemám v PC. Takže taky smutný oči :/ A závěr?
CHCI KURŇA SVŮJ PROFIL ZPÁTKY!... Nevíte, co by se s tím dalo dělat? :D Myslím třeba nějakou demonstraci nebo tak.

Co se týče praxe, tak super bomba skvělý!)) Vůbec mi nevadí, že pracuju od šesti až někdy do čtyř. V krásnějším hotelu s tak skvělým personálem jsem ještě nikdy nebyla.

1.6. a Rhodos se blíží šíleným způsobem... A já furt fňukám nad seznamem věcí. Od minulého týdne jsem ještě neměla čas jít pořádně nakupovat... Byla jsem ráda, že si můžu po práci lehnout. Teď ale musím povinně každý den po práci nakupovat. První úkol na zítra budou boty. A po večerech hromada učení...
Jsem tak vyčerpaná! Fakt..


Mějte se krásně a skládejte básně,
(víkend klepe na dveře - ovšem jen vám, já se dřu v Seasonu :D)

Vaše Wendy vill Felton

Diary/14.5.2012

14. května 2012 v 18:28 | Wendy vill Felton |  Diary

Jsem TAK naštvaná..! Omluvte mě, ale... Přijdu z práce, chci se podívat na facebook. A ono co? No né, můj profil je zablokovaný?!
Kurnik šopa ale už.., to nemají admini vážně co na práci, že blokují můj real profil, když je jich ještě dalších dvacet s kratší existencí a k tomu opravdu nevěrohodných na síti?!!

Fakt. Mám toho plné zuby. Ty dilinky nezablokují, ale mě jo... Hurá, jen do toho, žejo!

W.v.F.

Diary/13.5.2012

13. května 2012 v 11:29 | Wendy vill Felton |  Diary
Dobrééé ráno,

tak já už mám za sebou 4 hodinovou službu v kuchyni školního hotelu... Vstávala jsem snad v pět ráno, do toho ale L. odjížděla na praxi už ve tři hodiny a spát jsme šli někdy po půlnoci, takže jsem se vyspala jak nikdy no :D

Musím to jít teďka dohnat... Doobědvám kaši a dám si trochu chill... :D

A pak mě čeká Praha! :-) Zítra v 6:30 Four Seasons


Zatím,

Vaše Wendy vill Felton

Btw: Kdo máte fb... Moc Vás prosím, jestli byste nahlásili tyhle dámičky. Už mě fakt nebaví a sama se jich bohužel nezbavím... :/

Diary/12.5.2012

12. května 2012 v 15:55 | Wendy vill Felton |  Diary
Ahooj všem,

trošku jsem na Vás zanevřela, já vím... :P:) Ale měla jsem toho hodně a včerejšek jsem si nerušeně užívala domova s TVD a TSC :)
Za chvilku sedám na MHD a jedu zase do Poděbrad... Zítra mám službu v kuchyni u nás ve školním hotelu :/ upřímně, nesnáším to tam. Ale potřebuju splnit poslední 4 hodiny pro školu, abych mohla v klídku odletět))

Už na mě jde cestovní horečka :D Pečlivě dělám seznam, co všechno ještě potřebuju a je mi špatně, protože ani třetinu těch věcí ještě nemám :D:/

Příští týden se musím v Praze posnažit. Vyhlídla jsem si úžasné Vansky))


Hezký víkend,

Vaše Wendy vill Felton

Matrix sleek.look

10. května 2012 v 13:30 | Wendy vill Felton |  Beauty

Nedávno se mi do rukou dostal tento uhlazující šampon a péče od Matrixu... a jsem vážně spokojená. Po umytí jsem měla vlasy úplně jako od kadeřnice... Pevné, lesklé, hladké.. Určitě to znáte a víte, co tím myslím :)

Diary/9.5.2012

9. května 2012 v 23:22 | Wendy vill Felton |  Diary
Zdravím, dnes z Poděbrad :-),

připadám si už trošku jako blázen. Chvilku v Praze, teď Poděbrady, zítra Kutná Hora.. :D
Achjo... :D

Ale byl to fajn den,... S L. jsme stihly zmrzku a večer kafe, takže to, že tu jsem kvůli nadpisování dvou ze 6 posledních písemek před odletem mi ještě nedochází :D To přijde až zítra, když mi začne zvonit budík na PHG a ZSV :D

Bože. Už jenom 22 dnů!!! Dnes nám přišli letenky))

Diary/8.5.2012

8. května 2012 v 21:25 | Wendy vill Felton |  Diary
Zdravím)),

jo! První nákupy před Řeckem za mnou. Teda spíš moje noční můra. A to je nákup plavek ;D
Fakt to nenávidím, protože mi málokteré plavky sednou a je to prostě vážně vyčerpávající záležitost :D

Ulovila jsem taky celkem v pohodě světlé shortky a takovou obyč noční košili na spaní... Tak jsem šťastná, že si aspoň pár položek můžu z toho nekonečného seznamu odškrtnout :)
Už mám docela stres, že všechno nestihnu před odletem zařídit... Nakoupit všechno potřebné oblečení a tak no :P:/
Ale tak nebudu se zbytečně zatěžovat. Nějak to dopadne a času je ještě celkem dost.

Dnes jsem měla volno a zítra zase na 10:00 do F. Seasons :-)
Pro mě to znamená. W., okamžitě mazej spát :D


Mějte se fajn :),

Vaše Wendy vill Felton


Diary/7.5.2012

7. května 2012 v 21:44 | Wendy vill Felton |  Diary
Hi from Prague)),

konečně všechno mailování za mnou, várka dnešního učení taky.. Všude teď vidím jenom lázeňské stravování, kapacity střediska.. No a jsem z toho už blázen :D

Dnešek byl i můj první den praxe ve Four Seasons. A nemůžu si stěžovat!)) Zážitek skvělý, lidé úžasní, prostředí nádherné.
Takhle to má fungovat, né jak v jiných zařízeních.. A vůbec teď nejde o ten hotel jako takový, ale o přístup personálu a ten ve většině hotelích bohužel, jak to tak vypadá, trošku skřípe..

No nic... Jdu si počíst fave sites a pomalu spát :)


Dobrooou,

Vaše Wendy vill Felton

Návštěvnost: 30.4. 2012 - 6.5. 2012

7. května 2012 v 21:30 | Wendy vill Felton |  Návštěvnost
Chodí mi to na mail a zaneřazuje mi to e-mailovou schránku. Už rok je ani neotvírám... Nezajímá mě to.

Nebo dobře, zajímá mě to, ale ne natolik abych řešila jestli mám 200, 300 anebo 500 lidí za den... Podle mě už stovka denně je dobrá návštěvnost. A se stovkou za den můžu úplně v klidu říct, že nedělám blog pro návštěvnost, ale proto, že mě to baví (přiznejme si zas, koho by bavilo blogovat pro nikoho. Vždyť o tom blogování ani není).

No ale prostě s tím zas začnu zahlcovat blog, ať to aspoň k něčemu je, když už mi to posílaj :D


Návštěvnost za minulý týden (30.4. 2012 - 6.5. 2012) je:
Pondeli: 222
Utery: 262
Streda: 251
Ctvrtek: 204
Patek: 209
Sobota: 474
Nedele: 396

Celkem: 2018

Wendy Vill Felton

Vichy PURETE THERMALE

6. května 2012 v 14:17 | Wendy vill Felton |  Beauty

VICHY purete thermale - odličovací voda pro citlivou pleťZačínala jsem na Nivei, pak jsem dlouhou dobu používala La Roche-Posay a teď jsem ji na zkoušku pro změnu vyměnila za odličovací vodu od Vichy.

Musím říct, že značky Vichy a La Roche-Posay jsou si velmi podobné... Jejich odličovací vody neobsahují alkohol ani barviva a jsou určené především pro citlivou pokožku, mimo jiné pleť také regenerují, zklidňují a zvláčňují.

Jediný skutečný rozdíl je, dá se říct, cenový. La Roche-Posay se dá zakoupit, co jsem hledala na internetu, minimálně ve 200 ml balení a cena je něco kolem 300 Kč.
Vichy můžeš sehnat i v balení 100 ml, cena je tudíž patřičně nižší a to cca 100 Kč. I její větší balení je cenově výhodnější, kdy pak 400 ml stojí něco kolem 300 Kč, což je stejně jako pouhých 200 ml u La Roche- Posay.

Before and After / Celebrity 0.1

5. května 2012 v 23:03 | Wendy vill Felton |  Fitness inspirations
Dřina, která stála za to :-) Některé změny jsou neuvěřitelné... Škoda jen, že ne vždy u všech jsou dlouhodobým výsledkem :P Podívejme se třeba na takovou Britney Spears ;)

MILEY CYRUS
Before:

After:

KEIRA KNIGHTLEY
Before:


After:


Diary/5.5.2012

5. května 2012 v 13:13 | Wendy vill Felton |  Diary
Dobré odpoledne,

venku je tak kráásně! A já musím ležet s antibiotikama v posteli... Hned bych šla běhat... Achjo

V pondělí mi začíná praxe v Praze na 14 dní. Něco podobného jako v lednu akorát teď jsem ve Four Seasons... Doufám, že to bude v pohodě, protože ještě nejsem úplně zdravá a jako snídaně v Radissonu na nemoc fakt nejsou :D

Před chvilkou jsem viděla čtvrteční díl TVD a teď TSC. Co taky jiného v posteli nemocná dělat žejo...
Nevíte o nějakém dobrém novém filmu? :)


Mějte fajn sobotu,

Vaše Wendy vill Felton

My lookbook inspirations 1.1

5. května 2012 v 11:49 | Wendy vill Felton |  Inspiration
Na každé jsem si našla kousek sebe... ^^ Ale vítězkou je pro mě na 150% 8. fotka, už jenom nad botama se rozplývám))! A ty vlasy a brýle na 6. jsou taky úžasné, ikdyž ty vlasy musí mít ve skutečnosti úplně zničené...
Diary/3.5.2012

3. května 2012 v 12:35 | Wendy vill Felton |  Diary
Hezký čtvrtek,

poslušně se hlásím z postele ;D Od rána se pilně učím cetovní ruch :) No zatím to není žádná sláva, ale času je ještě poměrně dost.

Zjistila jsem, že mi ty antibiotika nějak zabírají na potřebu spánku. Normálně prospím nejlíp celý den a dnes jsem si aktivně ohřívala čaj už v půl deváté... :D

Před chvilkou jsem dala kuře do trouby a teď zase zpátky k CRU :/ Aspoň že venku svítí sluníčko... Hned se mi učí líp :P:)


Zítra už je páááátek!

Vaše Wendy vill Felton