Gossip Girl. Úvod do nové série

28. října 2011 v 16:09 | Wendy vill Felton |  Articles


Učitě sis všiml/a, že už nějakou dobu, přesně od začátku září, běží nová, už pátá série populárního seriálu Gossip Girl. Pro toho, kdo neví, v češtině nese název Super Drbna.

U nás se nyní vysílá 3. řada a to na kanálu Prima Love každou neděli dopoledne...

Nová série u nás bývá ke stažení v angličtině na ulozto.cz, zhruba něco kolem dopoledne druhého dne po odvysílání seriálu v USA, myslím. A české titulky bývají většinou až ve středu večer - dostupné na stejném jmennovaném serveru;)


Nová řada je plná super trendy oblečků a inspirace, které by byla škoda nechat si ujít. Blair i Serena opět bodují na plné čáře, ostatně jako vždycky...

Začátek seriálu je směrován spíše k západnímu pobřeží, Los Angeles, kde Serena pracuje, Nate balí holky a Chuck si užívá svobody. Jediná Blair zůstává v NY se svým budoucím manželem, princem Louisem.

Tak jsem tě trochu uvedla do děje a teď bych ráda shrnula pár faktů, co od páté série mají fanoušci očekávat.

Chuck a Blair? Pro jejich oblíbence celkem silná rána do zad. Na žádnou lovestory to totiž zatím nevypadá. Co je ale uklidňující?... Je tu jeden háček! Blair je v jiném stavu.

Otázka je, kdo je otcem? Nezapomínejme, s kým měla Blair románek před koncem 4. série. Bude to její nadcházející princ Louis nebo snad Chuck Bass? Haha

Dan Humphrey se stal chlapcem s roustoucím sebevědomím, především, co se týče jeho náklonosti k B. Chuck mu však brzy srovnal mandle vylíčením, jak to mezi ním a Blair ještě nedávno zajiskřilo. A co teprve novinka, když se dostalo na povrch Blaiřino těhotenství;) Úspěch mu však přeje alespoň v kariérní sféře, kde vydává knihu Inside.Že by Dan spisovatelem? Ale za jakou cenu??? Více v seriálu!


Serena Van Der Woodsen se zabydlela v L.A., tvrdě pracující u filmu. Její život se ale přesto v závěru po setkání se ztracenou sestřenicí přesune do NY city. Kdyby však věděla, kdo se za údajnou sestřenicí skrývá…

Nate Archibald je opět posedlý starší ženou. Později se stává jejím zaměstnancem. Myslí to s ním Diana vážně anebo ho jen využívá pro růst jejího nového časopisu? To nikdo neví. Pozor Nate, aby sis k sobě nepustil hada.

Toť vše k seriálu. Doufám, že jsem tě aspoň trošku naladila nebo zaujala ke sledování Gossip Girl a zase příště naviděnou:)

Wendy vill Felton
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jste pravidelní čtenáři blogu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Klér Lee Grimmie Klér Lee Grimmie | E-mail | Web | 28. října 2011 v 20:51 | Reagovat

Skvělej článek a úvod! Já se čas od času dívám, asi začnu koukat pravidelně;)

2 Wendy vill Felton Wendy vill Felton | Web | 28. října 2011 v 23:55 | Reagovat

[1]: Děkuju!:)
Začni... Je pravda, že spousta lidí říká, jak je ten seriál povrchní. Ale dost záleží na tom, z jakého úhlu pohledu to bereš... Mě třeba v hodně věcech vážně inspiruje:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama