Článek na téma: Nevěra, láska a sex na jednu noc

31. října 2011 v 9:00 | Wendy vill Felton |  Articles
V poslední době je kolem mě snad víc nevěry a vztahů na jednu noc, než lásky;) Když ji zrovna neřeší zadané kámošky, tak je toho zase plný facebook a nedej bože škola. Já se ale ptám, zda je nutné dodržovat to pravidlo, kdy láska musí za každou cenu znamenat vztah…


Lidé spolu přece nemusí vždycky chodit, aby se vzájemně milovali nebo ano? Podle mě je to ale každopádně jakýmsi ztvrzením vzájemné lásky a toho, že spolu chceme být, tudíž se to světu nebojíme říct. Proč taky…


Z této předchozí výpovědi můžeš lehce pocítit jistý zádrhel. Proč potom teda hledat jen vztah pro vlastní sebeuspokojení - sex? Proč se ne vždy vrhneme po hlavě do vážného vztahu?

Je to způsobeno komplikacemi z minulého vztahu a znechucením? Přílišným pracovním vytíženým nebo snad jen rozmarem? Čím to je, že často hledáme jen vztah pro pravidelné povyražení si?


Dostáváme se tedy k další kapitole - Sex na jednu noc. A nebo snad vztah na víc nocí…?


Jak si vysvětluješ, když je s tebou protějšek jen proto, aby měl pravidelný sex? A je to vážně jen o sexu?

Nyní jsme u tématu, které se řeší pořád dokola, ale jednoznačná odpověď stále není jasná.


Faktem je, že je to dost subjektivní a individuální. U každého "páru" to totiž funguje úplně jinak. To, co probíhá u Aničky s Pepíčkem, nemusí být i u Majdalenky s Frantou;D

Tento typ vztahu podle mého vyhledávají většinou kluci. My jsme jako holky mnohem víc citlivější a těžko dokážeme s klukem jen spát a nic víc. Potom se taky dost často potýkáme s problémem, že začneme hrát tu jejich hru, ale pak ten kolotoč neumíme zastavit, zamilujeme se a je to v háji.

Můžou takové příběhy končit opravdovým vztahem? Samozřejmě, že můžou, ale jen když je v závěru láska oboustranná. Ve většině případů se to bohužel nestává, protože nakonec se vždycky zamiluje jen jeden a sexuální lovestory tím končí.

Následující otázkou potom je, zda můžeme nazývat zahýbáním, když spolu kluk s holkou nechodí, pravidelně se stýkají, ale jeden z nich má ještě něco s někým jiným?

Já osobně si myslím, že to prakticky zahýbáním je, jen ne tak docela úplným... A ty jako (ne)ofiko partner/ka nemáš bohužel právo říct ani slovo. Dovoleno je si myslet svoje a jednoduše toho dotyčného pak poslat do zelí;)

Proto je v těchto případech velice důležité tolerovat se navzájem a být k sobě zodpovědní. Je totiž třeba mít stále na mysli, kolik pohlavních nemocí v dnešní době existuje a jak jednoduše se přenáší, když je člověk promiskuitní.


Pustila jsem se do dost složitého tématu, které se těžko vyjadřuje takhle písemně a k tomu by se dalo rozebírat ještě zítra. Byla bych ale ráda, kdyby ses nad touto problematikou zamyslel/a a případně v takových situacích rozumně zvážila, jestli to pro tebe má či nemá cenu.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jste pravidelní čtenáři blogu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Łusie Łusie | Web | 31. října 2011 v 15:33 | Reagovat

Moc pěkně napsaný článek..toto je opravdu složité téma a každý se k němu staví jinak. Je smutné, jak někteř (většinou holky) si sami sebe přestanou vážit a jsou s klukem který chce jenom sex aby si ho udrželi a nebyli sami. Tito lidé se pak až panicky bojí samoty a nastávají zde vážné problémy...máš pravdy, je to téma na dlouhé lokte :D
Ale díky článku jsi mě nad tím přinutila se zamyslet :))

2 Ditka Ditka | 31. října 2011 v 18:01 | Reagovat

Dobrý článek.. nad tímto přemýšlím pořád, a furt nějak nemůžu dojít k závěru,co je "lepší".. líbilo se mi to přirovnání s Aničkou Pepíčkem atd.. a máš pravdu, JE to individuální, a nemůžeme naše vztahy srovnávat se vztahy co mají jiní.
povedený článek, důležitý téma:) a líbí se mi jak si v posledních dnech na blogu aktivní:))

3 Bara Vackova Bara Vackova | E-mail | Web | 31. října 2011 v 20:33 | Reagovat

Lásky vždy nemusí znamenat vztah, pravda. Takhle to mám se svým bývalým klukem, dalo by se říct že děláme vše, co jsme v době chození dělali i víc. Ale nechodíme spolu. Jsme rádi že jsme spolu sami a nikdo nám do toho našeho soukromí neleze. Takže láska ano, ale vždy to hned nemusí být vztah :)

4 Willka Willka | Web | 31. října 2011 v 22:00 | Reagovat

Mnho lidí se samotného chození bojí. Bojí se závazku. Lásky ale nemusí - i když ta sama o sobě znamená mnohem víc.

5 Magda Magda | 18. září 2014 v 22:10 | Reagovat

Zkoušeli jste sex na jednu noc? Jaké to je? Já o tom četla jeden článek tady www.erada.cz/?p=1141 a tam tvrdí, že ženy se potom ráno často trápí, ale zas dost dobře odhadli, co na nás vlastně zabírá a proč bych asi i já s chlapem pro jednou do postele šla. Momentálně nemám žádný trvalý vztah a milování mi chybí. Ale co ty následky? Pa Magda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama