Článek na téma: První láska

20. května 2011 v 15:54 | Wendy Vill Felton |  Articles
Ahojky všichni moji věrní čtenáři ;)* Dnes byl na krasne.cz konečně zveřejněn článek ''První láska''. Především myslím, že není třeba komentáře...Ráda bych ho ale měla i na blogu;))

Pro všechny opuštěné, hlavu vzhůru:)! Já ji taky mám))
Love uuuuu Guys...
Wendy vill Felton
(článek není mířený k černovlasé osobě, která je na fotce se mnou - fotka se mi pouze hodila jako obrázkový podklad)


Co je to vlastně první láska? Spousta teenagerů ji prožívá už na základní škole, někoho potká až na střední...

Protože se první láska objevuje většinou v útlém věku a je to naše první zkušenost s láskou, hodně často se dvojice rozcházejí… Důvody mohou být jakékoliv. Už jenom to,
že každý má jiné představy o tzv. chození nebo třeba že se jeden zakouká do někoho jiného. Ale některé páry mají naopak to štěstí, že si padnou do oka, rozumí si a jejich vztah může bez problémů klapat:-)

První láska se často řadí mezi tu nejsilnější. Vždyť byla první!


S tím já třeba vůbec nesouhlasím. Život má několik fází a neříkejte mi nikdo, že ve 13 potkám někoho, na koho budu mít nejsilnější a nejkrásnější vzpomínky za celý život jenom proto, že byl moje první láska. Takové vzpomínky nemám ani já teď v 17.
Možná je to chyba z mé strany, protože moje první láska nebyla
zrovna nejšťastnější, přesto ale nevěřím, že i člověk, co ji prožil ve štěstí, časem nezmění názor. Vždyť přece dospíváme, měníme pohledy na věc… Kluk, který pro tebe byl ve 13 princem, může být v současnoti ošklivým žabákem, za kterým se ani neotočíš. Chci říct, že s klukem, se kterým sis dřív rozumněla, si teď nemusíš mít co říct.

Myslím, že vyvolený může přijít jak ve 13, tak v 17, nebo ve 25. A to právě proto, že dospíváme a takzvaně se posouváme dál. Samozřejmě se nebavím o fázi manželství, do které už bys měl/a vstupovat v úplné harmonii a s poznáním, vše z hlediska partnerství samozřejmě.

Prostě si nelámej hlavu, pokud ti dá tvůj milý kopačky. Jdi dál a usmívej se. Nemá cenu se mračit. Přijde nový a lepší princ… A víš proč? Protože už víckrát neuděláš tu samou chybu. Jak při výběru, tak ve vztahu… To je přece fajn.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jste pravidelní čtenáři blogu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Heyde♥(Hejdi)^^ Heyde♥(Hejdi)^^ | Web | 26. května 2011 v 14:28 | Reagovat

Hezky napsaný a taky dost pravdivý :/

2 AaandYs3k AaandYs3k | Web | 26. května 2011 v 21:47 | Reagovat

já třeba měla první "lásku" v 15, ale byli jsme spolu jen měsíc, líbil se mi, ale to bylo tak všechno, rozumněli jsme si, ale spíš jako kamarádi, on byl oproti mně dost napřed a strašně rychle se mnou chtěl spát, na což já nechtěla přistoupit a vlastně na tom to ztroskotalo, že prý potřebuju někoho, kdo je na tom stejně, pár měsíců jsem byla spokojeně sama a v 16 jsem si našla (on si mě našel) mého nynějšího přítele, teď je mi 19, on je o 8 let starší a jsme spokojeni, řekněmě, že byl krapet víc napřed, ale prostě na mě počkal, byl strašně milý, já znám jeho nedostatky, on moje, plánujeme spolu budoucnost, i když nejsme dokonalí, máme se rádi. Tohle bude vždycky moje první veliká láska. A doufám, že spolu budeme pořád, i když nikdy nevíš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama