Duben 2011

Náš vydařený výlet do Máchova kraje...

30. dubna 2011 v 17:33 | Wendy Vill Felton |  Fotky
Ahoj!

Tak jsem se trošku posnažila a mezi učením, změnšovala fotky z výletu...No, sranda to nebyla, ale je to úspěšně na světě. Doufám, že se vám budou líbit. Příroda byla fakt úžasná,... Jenom já jsem remcala. Asi mám vrozeno, že mě takový výlety se školou neberou:D;)
1. Sloup v Čechách
Já a Kačí na skalním hradě.


Hráli jsme si na schovku...Check my blog!

29. dubna 2011 v 17:16 | Wendy Vill Felton |  Site-news
Čaute dívky,

dnes nemám čas psát, jak jsem předpokládala a zmiňovala už včera:/ Spěchám do práce..
Ale pokud máte tento blog rádi. Chodíte na něj a čtete příspěvky, tak zítra checkujte web, určitě přibude Diary a doufám, že stihnu přidat i všechny fotky z toho slavnýho výletu:D Hahaha

Těšte se^^,

Wendy vill Felton

Mimochodem, mám za sebou včerejší díl TVD...Napínavý jak blázen. Nevím, jestli se dospím příštího týdne. Nemají vysílací pauzu, že ne?

Článek na téma: Když miluju, tak nepodvádím

28. dubna 2011 v 21:43 | Wendy Vill Felton |  Articles
Ještě bych velice ráda zveřejnila článek, který se už před nějákou dobou objevil i na krasne.cz, ale to vůbec nevadí...
Jedna čtenářka k němu napsala komentář, že to snad každý ví... Tím bych si ale nebyla tak jistá. Jak to může s takovou jistotou říct?
Navíc, ikdyby. Tento článek není vůbec mířený jako nějáká rada nebo doporučení... Nemá splňovat účel o pokárání mladistvých ani nic podobného. Pokud se domníváte, že ano, tak jste to špatně pochopili.
Je to pouze můj pohled na tuto problematiku a každý se k ní může vyjádřit...
Takovéto komentáře se ale dávají k naučným článkům, se kterými nesouhlasíte nebo směřují k věcem, které jsou automatické třeba jako to, že si před spaním umyješ zuby... Ano, pak můžeš napsat: To ale snad každý ví, ne?
Děkuji za pozornost, už se mě opravdu pro dnešek zbavíte... :D:)
Wendy vill Felton

Znám děvčata i chlapce, kteří když vyrazí někam na diskotéku a někdo se jim tam líbí, tak často řeší, zda mají svého partnera podvést, když se to přece nikdy nedozví.
Otázkou je, zda se pak své drahé půlce dokážou bez výčitek podívat do očí a dělat jakoby se nic nestalo?

Pro mě je ale nepochopitelné, jak nad tím vůbec mohou začít uvažovat. Pokud miluju, tak přece nepodvádím, nebo ne? Možná jsem staromódní, ale pokud jsem do někoho zamilovaná, tak přece ani nikoho jiného nechci.
Je jasné, že se ti jen proto, že miluješ, nepřestanou líbit všichni ostatní kluci. Ale líbat by ses snad měla chtít jen s partnerem, nikým jiným. Vždyť smysl pro tebe má jenom váš vztah, tak proč ho riskovat kvůli jednomu hloupému úletu na diskotéce, který nemá naprosto žádnou budoucnost? A to si piš, že když to vyplave na povrch, bude konec, i když ti partner třeba stokrát odpustí. Vztah je jednoduše odsouzený k záhubě!
Někdo ani nemusí chodit na diskotéku, aby byl schopný být nevěrný. Stačí si vyjít ven s kámoškou, vypít tři panáky vodky a jde to samo. Potom si to před sebou samým obhájí tím, že byl opilý a pod vlivem, tudíž nevěděl, co dělá. Díky tomu pak nemá výčitky svědomí a dělá, že se nic nestalo.
Pořád tam ale hraje roli to podvědomí… I když to bylo v opilosti, muselo to mít nějaký důvod.

První znamení, že něco v tom vztahu neklape...

Pokud jsi schopná svého partnera podvést, měla by ses nad sebou zamyslet, protože něco není v pořádku. Asi do něj nejsi dostatečně zamilovaná, aby pro tebe mělo cenu být věrná a nebralas váš vztah na lehkou váhu.
Než oba trápit je v tomto případě to ukončit a hledat štěstí jinde, co myslíš? Bylo by to určitě lepší pro oba.
Nebo prostě nechceš být sama? To se pak zeptej, jestli od tebe není sobecké druhého, který tě očividně miluje, tahat za nos? Řekla bych dokonce, že se to až mísí s ponižováním. Jak by se líbilo tobě, kdybys někomu vyznávala lásku a on tě prakticky vlastně ani nechtěl?

Chci říct, že když se ve vztahu objeví nevěra, není to okej, není to správné. A mělo by se na tom buď snažit začít zapracovat, i když už je možná pozdě, anebo dát ruce rychle pryč.

Diary/28.4.2011

28. dubna 2011 v 21:27 | Wendy Vill Felton |  Diary
Zdravím všechny čtenářky,

tak dneska vážně skvělý den! Byli jsme se střídou na tom výletě, jak jsem psala už včera... No, tak byla to nuda, hlavně ze začátku.... Na hradě ve vesnici Sloup v čechách jsem myslela, že skočím dolů z hradeb, fakt:D!!!
Mimochodem, fotka je právě z tohoto dokonalého a záživného hradu,..Tleskejte.. :D

Druhá senzační zpráva je, že se do divadla nedostala zpráva, že o Velikonocích nemohu zkoušet, protože mě rodiče odvezou na Moravu.. Díky tomuto se ted mohu s tímto projektem rozloučit:( To je tak, když se na vás kamarád vykašle a nevyřídí co a jak. Přitom jsem za to prakticky ani nemohla...
Kdybych na tu pitomou Moravu nemusela, tak samozřejmě nejedu:(

Ale dost fňukání, stejně to neovlivním.

Aspoň jsem si konečně zasportovala na orbitreku, ptž včera jsem to nestihla:)
Teď se půjdu kouknout na Hellcats, vypít čajík a do zítra mě nikdo neuvidí... :D

Jinak, nevím, jestli budu mít čas zítra postovat. V šest musím běžet do práce a ještě předtím chci stihnout běhání;)

Krásný zbytek večera,

Wendy vill Felton

My Inspirations 0.5

27. dubna 2011 v 21:28 | Wendy Vill Felton |  Inspiration
Tak nakonec jen fashioninspirations z mé přetékající složky v PC:*


Diary/27.4.2011

27. dubna 2011 v 17:28 | Wendy Vill Felton |  Diary
(Dubňany, Velikonoce)

Ahojte dámy^^,

tak zrovna si stahuju GG, epizoda 19. Na to jsem zjistila, kolik už je na světě dílů Hellcats. No, jde mi hlava kolem. Navíc jsem maximálně módně naladěná, protože jsem se v autobuse konečně dostala ke květnovému Elle!:)
Mám úplně náladu udělat nějáký fashion článek, ale nevím, zda se k němu dostanu, protože se musím učit ekonomiku a dělat referát na NOVku.
Sice je to obojí na pátek, ale zejtra máme školní ''výlet'' do Máchova kraje;P. Vracíme se až v šest, to znamená, že já tak v půl deváté, takže musím máknout už teď:(( Nééééééé.Achjoo.

No a ráda bych dnes zkoukla aspoň ty GG. To stihnu na orbitreku. Kolem sedmé si udělám přestávku a vrhnu se na sportovní dráhu:D!!!
No, přátelé...nerada se flákám a mám ráda věci hotové hned.. Tak uvidíme, jestli se k fashion ještě dnes dostanu:))

Každopádně vy si užijte středeční odpoledne a večer,

Wendy Vill Felton

Moje milované letošní Velikonoce

26. dubna 2011 v 21:22 | Wendy Vill Felton |  Fotky
Takhle něják vyvádím v autě i já, když jedem na Moravu-Vlastně celý ten klip je charakteristický;)
Proto tam jednoduše nechci jezdit:D
Vítejte ve světě mých dokonalých Velikonoc!!! Hahaha.
Tento článek má představovat album s pár fotkama. Každá má nějáký osobní význam. Ten sice pochopím asi jen já, ale to nevadí... :D Vy se aspoň pokochejte. Snad vás u obrazovek nepohltí moje radost, co mám na duši ;)

Omluvte mě a dobrou))Diary/26.4.2011

26. dubna 2011 v 11:34 | Wendy Vill Felton |  Diary
Dobré dopoledne,

dnes nevím, co psát,... Jakobych přišla o sílu myšlenky;) Nebo je to možná tím, že se mi Lucka kouká z leva na monitor a znervózňuje mě:D:D Jo! Ona za to může.
Tak je vtipné napsat moje jméno do googlu a hledat v obrázcích. Je to funny, co si budem povídat... :D
Za chvilku zvoní, tak není čas psát.. Zase večer:*

Všem krásný čas ve škole,
(nebo spíš, co nejlepší může být)

Wendy Vill Felton

Diary/21.4.2011

21. dubna 2011 v 11:34 | Wendy Vill Felton |  Diary
Krásné ráno holky!,

konečně jsme se všichni dočkali toho, že se můžem válet v posteli do nekonečna (do pondělí)! Huráááá)). Já jsem prázdniny zahájila s kafčem a hlavně hodně mléka;D.
Nemůžu se dokopat ke skříni a začít se balit na Moravu, kam odjíždím už dnes:/ A vracím se až v pondělí:(. Budu mít nádherné prázdniny, plné krásných chvil a odpočinku no:/ Podle představ!:((
Néééééééé....
No každopádně do Strážnice pojedu jen na jeden až dva dny, jinak zůstávám v Hodoníně, kde je wifi. Takže aspoň něco pozitivního:P:). Hned zejtra ji taky využiju ke stáhnutí The Vampire Diaries!Hahaha))


Jinak u nás se rozhodli v sezóně rozkopat Kutnou Horu:D A to přímo v centru. Docela se směju:D Podívejte sami....A to není zdaleka všechno.

Pretty Little Liars

20. dubna 2011 v 15:19 | Wendy Vill Felton |  Sleduju

*Absolutně dokonalý seriál.*
Začla jsem ho sledovat asi před měsícem a během tří dnů jsem měla shlédnuté všechny epizody!:D Všem doporučuju<3.

Zbožňuju Spencer, líbí se mi na ní, že je jako ''Šerlok Holmes''. Takovej malej detektiv. Taky se mi líbí, že chodí běhat:P:D. Jejímu vztahu s Tobiim fandím, stejně jako Arie a panu sexy učiteli! Caleb a Hanna jsou taky moji favoriti!! Doufám, že se dají v následujících dílech dohromady))

Moje smrt je, že další díly budou myslím zase až v červnu!!:/:( Nééééé.

CO VY? KOUKÁTE TAKY NA PLL?

Diary/17.4.2011

17. dubna 2011 v 22:02 | Wendy Vill Felton |  Diary
Krásný večer všem,

tak dnes jsem si poprvé v tomto roce zaběhla 4 km!!! A není to tak špatný, jak jsem si myslela:D. Zítra si to pěkně zopáknu. Času bude dost, protože na úterý máme jenom matiku..Ikdyž v půl čtvrtý musím ještě na zpěv:) No, nevadí...

Tyo, v pátek jsem koukala na 17 a 18 díl TVD. Och bože, je ze mě zase závislačka, už ať je čtvrtek:D. A to vůbec nemluvím o ukázce z GG, který budou už zítra..Juchůůůůů))

pro dnešek dobrou)),

Wendy Vill FeltonGossip Girl

17. dubna 2011 v 13:09 | Wendy Vill Felton |  Z hereckého plátna

Pro všechny posedlounky GG! Už v pondělí se konečně dočkáme 18. epizody 4. série, která nese název ''The Kids stay in the picture''.
Přidávám sem video, ve kterém jsou ukázky z příštích závěrečných 5 epizod, které nás čekají do ukončení 4. série...


Diary/15.4.2011

15. dubna 2011 v 22:31 | Wendy Vill Felton |  Diary
Ahoj ahoj,

normálně nebudete věřit. Ze čtvrtletky z matiky mám 2! Uf. Tak se nemusím bát 3 na výzo. Aspoň prozatím... S matikou člověk nikdy neví:D. Takže pravidlem je, se předčasně neradovat:D. Znáte to.

Co teď?... Půjdu kouknout na TVD a spát. Po dlouhých týdnech čekání jsem se konečně dočkala:)! Damon&Elena.


Jinak na krasne.cz je konečně zveřejněný můj článek věnovaný rozloučení s R., protože nepředpokládám, že se ještě někdy ozve, nemám na něj ani telefonní číslo a prostě je to po tolika letech fakt paráda;P. No tak k věci.
Proč ten článek? Proč je pro mě zveřejnění tak významné.
Jednoduše proto, že potřebuju něco jako důkaz, že ta minulost existuje, nikdo ji nesmaže a přesně tohle mi teď Nova přinesla. Ten článek je jedinou cestou, jak se k tomu všemu můžu vyjádřit, aniž bych křičela do prázdna, jako to bylo do teď. Navíc je pro mě pocta, že ho přečte tolik lidí. Taky mi to přineslo lepší pocit, že jsem se k tomu nepostavila zády, stejně jako ta osoba a mohu to s čistým svědomím uzavřít.
Ikdyž možná bych to zjednodušila, upřesnila a shrnula jednou poslední větou. Napsat ten článek bylo vlastně to poslední, co jsem mohla udělat...

''So, Goodbye''- čti článek

A na úplný závěr-song od All Time Low-Hello Brooklyn.

Wendy Vill Felton

Diary/12.4.2011

12. dubna 2011 v 20:41 | Wendy Vill Felton |  Diary
Zdravím vás,

po dlouhé době taky normální zápis, než pesimistický žvásty;).
Šla jsem ze školy dřív, protože jsem musela na alergologii, alespoň jedna pozitivní věc na dnešním dni, protože ve škole byla jak jinak, než nuda a odpoledne jsem se musela učit na čtvrteční čtvrtletku z matiky a stejně umím víte co;D. To vážně nemá cenu, vzdávám to.
Navíc zejtra zaskakuju za V. v kuchyni, takže vstávám v pět hodin ráno a tímpádem jdu spát v půl desáté.
Jediný co chci je, aby už byl pátek!!:)

Do toho mi dnes mamča oznámila, že na Velikonoce budeme pravděpodobně na Moravě - po tom hrozně toužím. V překladu to znamená, že budu celých 5 dnů ležet v posteli v Honíně, připojená na netu a nudit se, protože do Strážnice už nejedu ani za nic. Tak plusem je, že budu aspoň aktivní na blogu ;)

Mějte se,

Wendy Vill Felton

Diary/11.4.2011

11. dubna 2011 v 21:34 | Wendy Vill Felton |  Diary
V té době, z níž pochází ta fotka, jsem se cítila asi něják podobně jako teď... S výjimkou, že teď je to asi tak 100krát horší.

WENDY VILL FELTON

Diary/10.4.2011

10. dubna 2011 v 18:22 | Wendy Vill Felton |  Diary
Čauvec milí zlatí)),

neděle je skoro u konce. Mám z toho ještě horší náladu, než jsem měla:/. Poslední dobou snad ani nemám z ničeho radost. Nemám mít z čeho. Přála bych si, aby se urovnali všechny věci a všechno bylo zase normální.
Nebavím se o škole, ta nebude ''normální'' nikdy ;D. Leda tak o prázdninách, kdy ode mě bude několik kilometrů daleko.

Mamča vaří pudink. Mňam. Poruším svoji makrobiotickou stravu:D. To je fuk. Už je mi fuk snad úplně všechno.
Alespoň, že mám zase trochu režim co se týče sportu a ostatních aktivit. To mi dělá radost.

Ve čvrtek dopisuju čtvrtletku z matiky. Mám z toho docela respekt a náladě mi to nepřidává:(. Takže se na to půjdu za moment učit.

Včera byl super večer s A., ale stejně. Chci být pštros a strčit hlavu někam hluboko do písku a už tam napořád zůstat.

Hezký večer,

Wendy Vill Felton


Say goodbye

10. dubna 2011 v 15:49 | Wendy Vill Felton |  Píšu
Přijít o nejlepšího přítele je jako ztratit kus sebe samého. Jediné, co ti zbylo jsou vzpomínky. A jakékoli setkání s nimi ti rve srdce. Jsou zrádné a mohou tě přepadnou kdekoliv a kdykoliv. Stačí, když v rádiu jenom zaslechneš vaši bývalou společnou písničku a začneš horlivě přemýšlet, co je sakra špatně? Proč už to není jako dřív? Anebo ještě hůř, proč se ti tvůj nejlepší přítel vyhýbá a straní se jakémukoliv kontaktu s tebou bez toho, aniž by ti to něják odůvodnil? Ptáš se, jak to dokáže, když tobě právě ten kontakt s ním velice chybí.. Cítíš se tak prázdná/ý a jediné, co chceš je alespoň jedna pitomá minuta strávená v minulosti, kdy bylo všechno okej.
Jako třešničku na dortu si pak na facebooku vymaže veškeré fotky s tebou a dělá jako by tolik let společného života vůbec nikdy neexistovalo.
Proč? Důvodem může být nějáký podraz z minulosti, který vyplaval na povrch, anebo chybné přesvědčení, že kamarádi mohou být i něco víc, aniž by to v budoucnu prostě nevybouchlo a nezanechalo následky na vašem přátelství, či ho úplně nezničilo. Chybami se člověk učí, neuvědomujeme si ale, že některé chyby nemůžeme napravit mávnutím ruky a nestojí za to takhle riskovat.

Diary/7.4.2011

7. dubna 2011 v 21:12 | Wendy Vill Felton |  Diary
Ahoj!

protože jsem 1) začala každý den běhat, 2) nejsem na intru (osobní důvody), ale dojíždím, 3) víc jak týden jsem chyběla, tak zase doháním:D, no a za 4) potřebuju taky trochu spánku, že ;D.
Aneb důvody, proč blog stále a pořád jenom stojí... Upozorňuju důvody, ne výmluvy.
Mějte se mnou trpělivost...

Před chvílí jsem dodělala úkol na obchodní korespondenci a musím říct, že žádná sranda.. Z hodiny, co jsem předpokládala, že to budu maximálně tvořit, se vyklubala nádherná douhodinka čistého času. Parádička...A to už čekám, jak si zase někdy vyslechnu, jak se vůbec nesnažím a ....mlčím;). Přece jsme jenom na webu:D.

Achjo, už chci vážně víkend. Nutně ho potřebuju...Spát aspoň do desíti.
V sobotu ve 14:30 mám domluvenou registraci do nové castingovky na Barandově. Pak shopping.hurááááá). A už se fakt těším na nový Starbucksík, mají super novou tématiku tumblerů, takže... Ach!
A večer s Adélkou, M. a dalšími Planet. ''Správný alkoholičky a alkoholici;)''

So, good night^^,

Wendy Vill Felton

Little secret

2. dubna 2011 v 13:21 | Wendy Vill Felton |  Fotky
Aby se tu něco dělo, přidávám fotky s Lucí^^ Dnes už se tu pravděpodobně neukážu. Mějte krááásnou sobotu. Taky u vás svítí sluníčko?:)

Wendy Vill Felton

Diary/1.4.2011

1. dubna 2011 v 19:58 | Wendy Vill Felton |  Diary
Čao dámy,

dneska fantastickej den! Opravdu jo. Bohužel ale z jistých důvodů nemůžu prozradit nic víc:/.
Jsem táááák utahaná, fakt extrém. A to se ještě budu muset podívat na fráninu nebo na Nauku o výživě, ještě uvidím.. Ale nicmoc výběr.
Jak jsem chyběla, tak mám co dělat, abych to ve škole jakžtakž zvládla. Aspoň v rámci možností. No dopadla jsem strašně. Kdo v pátek večer normálně vytahuje učebnice a lehne si do knížek?.Možná Spencer v Pretty Little Liars... Ale já ne;/.

Ve Starbucks mají nový tumbler (kombinace kytiček a zlaté)! Musím ho mít. Příští sobotu jedu na Václavák pro zboží!:D Úplně jsem se zamilovala <3.

Dopiju kafčo a asi si k tomu supr večeru uvařím Hot Chocolate.

Mějte se,

Wendy Vill Felton