Březen 2011

Diary/30.3.2011

30. března 2011 v 17:05 | Wendy Vill Felton |  Diary
Zdravím vás^^,

tak zítřek se blíží...nou nou:/:D. Nevím, jestli se těším nebo mě to, že půjdu po takový době do školy spíš děsí.. Asi obojí..
Co jsem slyšela, není toho zrovna málo.. A nemohu se dočkat toho velkého pochopení učitelů. Jsou vždycky tak milí ;P Tomu byste nevěřili!:/
Radši se půjdu učit na Nauku o výživě, dopisování mám sice až v pondělí, ale nevím, kolik času bude o víkendu..

Jinak bych všem, co jste se zapojili do toho projektu moc děkuju!:) Vážně jste mě překvapili, nečekala jsem takový ohlas:).

Bye bye,

Wendy Vill Felton

Zapojte se!Spěchá..

29. března 2011 v 18:25 | Wendy Vill Felton |  Site-news
Hello Hello girls)),
potřebuju vaši pomoc...urgentně..A moc prosím ;)

Pro krasnou píšu článek ve kterém rozebírám kouření... Byla bych moc ráda, kdybyste se zapojili i vy. Vím, že některým z vás je krasna proti srsti, ale vždyť o nic nejde...

O CO SE JEDNÁ?
  • chtěla bych po každém z vás jednu odpověd na jednu otázku týkající se kouření
  • pod vaší přezdívkou, kterou byste mi poslali, by pak odpověď byla zveřejněna na krasne.cz
POKUD MÁTE ZÁJEM napište mi na mail Wendy.kh@seznam.cz, že se na tomto ''projektu'' chcete podílet a já vám obratem pošlu otázku na kterou chci, abyste odpověděli.

DO KDY?
Nejlépe ještě teď hned! Prostě co nejdřív... Otázky rozesílám do dnešních 23:00, a na odpovědi čekám do zítřejších 9:00 ráno.

Doufám, že se Vás zapojí co nejvíce lidi!!!:)
Těším se na spolupráci,

Wendy Vill Felton

Diary/29.3.2011

29. března 2011 v 10:16 | Wendy Vill Felton |  Diary
(Francie, rok z pátky)
Čaute všichni,

tak už kolikátý den jsem doma a vstávám v kolik hodin chci,..teda většinou je to stejně v deset, nevadí :D.
Hodně si to užívám. Včera jsem začla sledovat seriál Pretty Little Liars a nemůžu se od něj odtrhnout. Sledujete ho někdo taky? Tyo, včera jsem stihla 15 epizod...Už jsem jednou psala, že když na to přijde a mám čas, tak jsem seriálomaniak:D
Ale v tom všem jsem taky stihla udělat seminárku na zeměpis, heč! Hihi:D. Konečně to mám z krku)) Nevíte, jak jsem šťastná.

O víkendu jsem byla ''nemocnět'' na Moravě, ale hlavně jsem si tam byla dobarvit vlasy. Konečně jsem zase ta bílovlasá, co má barvu jako důchodce;P. Dál bych víkend nerozváděla ;).

Teď posnídám, mrknu na 16. epizodu PLL a pustím se do článků pro krasnou:).

Mějte se ''famfárově?'',

Wendy Vill Felton

Je to famfárově, žejo?:D

Město mi zapovězené

28. března 2011 v 21:24 | Wendy Vill Felton |  Píšu

město, kterému se výhýbám.
město, kam nejezdím, když nemusím.
město pro které nemám dostatečnou sílu.

...mám až příliš vzpomínek... - ztracených.

Wendy Vill Felton

Pepa Navrátil: Zbožňuji, když mě holky dobývají.

28. března 2011 v 14:43 | Wendy Vill Felton |  Rozhovory
Zhruba před měsícem jsem říkala, že bych chtěla udělat rubriku, která se bude specializovat na rozhovory se známými osobnostmi - Ještě jsem ji nezaložila:D. ALE...Je tady pro vás rozhovor s hercem Pepou Navrátilem (ULICE-Mirek).
Mám doma i dvoje jeho trencle, ale nemohla jsem to Pepíčkovi udělat, takhle moc mu narušit soukromý:D Každopádně dalším vlastníkem podobných kousků je i slečna tady ...:D.
Pepa Navrátil alias Mirek ze seriálu Ulice nežije jen svou televizní rolí. Jaké jsou jeho plány? Jaké holky se mu líbí? A co dělá, když zrovna nehraje? Zjistíš v našem rozhovoru.

.ULICE.
Jak dlouho už hraješ v Ulici?
Pokud si dobře pamatuju, už skoro 4 roky.

S kým se v Ulici nejvíc kámošíš? Vídáte se i mimo natáčení?
Tak samozřejmě s Matyášem Valentou, představitelem Františka. Nejčastěji točím právě s ním. Ale mimo natáčení se nevídáme, když nepočítám různé akce jako festivaly…

Jaká je vaše nejčastější parta na natáčení?
Jak kdy. Skoro vždy točím s Matyášem a jeho sestrou Aničkou. Pak docela často s Adrianem Jastrabanem a Ljubou Krbovou.

Jak vypadá takový tvůj normální natáčecí den?
Vstávám poměrně brzo, protože to nemám do Prahy zrovna blízko. A poslední dobou natáčím dost o víkendech, což taky není úplně super. :D Domů se vracímrůzně, podle počtu obrazů. Jeden obraz se točí přibližně hodinu.

Můžeme tě jako fanynky vidět i někde jinde v TV?
Teď v ničem jiném než v Ulici nehraju.


Diary/25.3.2011

25. března 2011 v 9:02 | Wendy Vill Felton |  Diary
Hello Hello Hello ♥,

konečně ňáký čas na blog. Chtělo by to tady dát zase do provozu, co? ;)
Už druhý den ležím doma v posteli, smrkám do aleluja a piju jeden čaj za druhým. Zrovna teď na mě čeká v kuchyni zázvorovej... + jeden čokoládovej muffin.Mmmm^^.
Potom budu muset uklidit pokoj, protože tu mám obrovsky moc věcí přivezenejch z intru a strašnej nepořádek:/:D. Nechce se mi:(.
Teď se jdu vrhnout na tu snídani, aspoň se při ní dokoukám na posledních deset minut ''Zná ji jako svý boty''.

Přeju vám krásnej jarní den,
Wendy Vill Felton

Mix fotek ''intr''

19. března 2011 v 11:47 | Wendy Vill Felton |  Fotky
Projížděla jsem galerii a všimla jsem si, že i na lidech mám víc fotek, než tady:D!
Proto bych dnes ráda galerii doplnila o pár fotek z intru ;) Prvních 7 je ještě z minulého roku, jen ta poslední je teď z února ;D Mám je na fb, na lidech. Všude, ale tady ne:D

Článek na téma:Není čas ztrácet čas

18. března 2011 v 22:20 | Wendy Vill Felton |  Articles
Připadá mi, že v dnešní době víc a víc procent populace nás mladých tráví svůj volný čas jen bezvýznamným posedáváním na internetu nebo povalováním se u televize. Je to příjemná záležitost, o tom žádná. Ale otázkou je, jak moc nám tohle nicnedělání dá.
Jednou za čas je fajn dát si pořádnej chill, nohy nahoru a zapomenout na všechno. Aby se to ale stalo programem pro každý den…? Podstatným v životě je přece se vyvíjet, postupovat vpřed a obzvlášť, když nemusíš chodit do práce a řešit všechny ty dospělácký problémy… Podstatou je něco dokázat, ne?
Proto nepodlehni každodennímu stereotypu, ten tě totiž moc daleko nedovede. Dělej, co tě baví a zároveň posune dál, než do ledničky pro něco na zub;).

Diary/14.3.2011

14. března 2011 v 20:17 | Wendy Vill Felton |  Diary
Ahoj broučkové^^,

dnešek fajn. To sluníčko mi přináší pocit štěstí a pohody, ikdyž ne všechno je jak má být;).
Písemky ve škole jsem zvládla. I tělocvik jsem přežila:D! - Je zvláštní, že TV zrovna nemusím, ipřesto, že pohyb je jeden z mých koníčků;).
Dnes jsme měli do 14:10 a onemocněla mi paní učitelka na zpěv, takže jsem jela domů už v 15:10..

Mamka dnes koupila nový zelený čaj, Pickwick s jahodami, a nemůžu si ho vynachválit. Mám v sobě už druhý Starbucks tumbler;D. Někdy jsem vážně cvok.

Věc k zamyšlení pro dnešek: Má cenu se plácat v ničem?...(protože mám pocit, že přesně to dělám)

Dobrou noc,

Wendy Vill Felton

Diary/13.3.2011

13. března 2011 v 17:47 | Wendy Vill Felton |  Diary
Krásný večer,

zrovna popíjím kafe a učím se angličtinu. Dnes nejedu na intr, tak se snažím věnovat čas studiu, abych toho zítra neměla tolik ;).
Zítra po škole se navíc vracím domů, protože mám v úterý další injekci na alergologii. Nééé:/ Nechci očkování. Já to tak nemám ráda! No a přijedu až cca. v půl šestý. Proč? Protože mám od tří do čtyř zpěv :).

Přidávám fotku z dnešního běhání, ať se tu taky něco děje ;)

Pa všem,

Wendy Vill Felton

P.S. Hlasujte mi v anketě pro barvu vlasů, prosííííím. Ať se pořádně zvyšují skóre a konečně se přiblížíme k věrohodnějšímu procentu, která barva vlasů je nejoblíbenější:)))!!!

Zavřete se někam a nechte mě žít. Protože já si budu pořád dělat, co chci.

13. března 2011 v 14:15 | Wendy Vill Felton |  Píšu
Poslední dobou... Vlastně od doby, kdy se o blogu dozvědělo více lidí z mého reálného života se tu objevuje víc a víc narážek na mě a na to, co dělám.
Problémem je, že to nejsou lidé, co mě znají, ale maximálně tak lidé, co mě potkávají ve škole na chodbě nebo mě potkávali na chodbě ještě na základce nebo mě vidí jednou za měsíc na diskotéce;)
Potvrzuje mi to fakt, že ti, co mě opravdu znají by takový sračky nikdy nenapsali.

A tohle je přesně problémem lidí. Jednou tě někde uvidí a hned tě dokonale znají a vědí, jaký jseš idiot a kráva. Přitom si mnohdy ani neřeknete ahoj. haha. Zajímavý je, že vždycky to jsou jenom ty negativní vlastnosti:P.
No a tohle mě má vlastně prej rozhodit:D.

Tak já bych tímto chtěla říct, že blog budu psát dál, ikdyž je to strašně trapný a na hovno. Dál budu běhat, hrát divadlo (které prý vůbec nehraju:D), chodit zpívat a prostě dělat věci, co mě baví a naplňují ;)
Chtěla bych zmínit, že blogování je úplně normální zájem jako třeba hrát fotbal, akorát to není tak rozjeté a běžné. Tak mi dejte sakra pokoj a běžte se starat sami o sebe, protože to očividně potřebujete ;)


A pro moje čtenářky,blogařky a kočky,
jdu běhat a vy si užijte neděli:)) Další bude až za týden :/:D

Wendy Vill Felton

Diary/12.3.2011

13. března 2011 v 0:28 | Wendy Vill Felton |  Diary
Ahoj všichni,

konečně je čas sem aspoň něco napsat.
Dnes jsem si byla po strašně dlouhé době zaběhat a už bych do toho ráda zase spadla;) Myslím trénink a tak. Jenom doufám, že už bude jenom hezky a svítit sluníčko.
Jinak jsem se docela dlouho učila. Už jsem s tím trapná, ale pořád doháním jeden zasranej tejden, když jsem byla v Rakousku!;D

Odpoledne jsem byla s mamkou na kafču v Organze u nás v Kutné Hoře. A teď jsem stihla částečně sepsat článek pro krasnou.
Vím, že to tady i na krasne flákám. Ale vážně nejede vlak. Můžu se jenom těšit, až nastane trošku volnější období a s ním i více času.

To je pro dnešek všechno,
krásnou dobrou noc

Wendy Vill Felton

Diary/7.3.2011

7. března 2011 v 22:07 | Wendy Vill Felton |  Diary

Ahoj miláčkové ♥,

nevím, čím to je, ale pořád trpím nedostatkem času. Těch cca. 7 hodin, co mám po škole mi prostě nestačí:/.
Do toho to, že jsou učitelé milí a chápaví se taky říct nedá ;). Teda jak kteří, abych moc neprudila a jenom si nestěžovala, že?:P Ale vzhledem k tomu, jakou dobu jsem chyběla prostě nejsem ''anštajn'', abych se naučila na každý předmět, co v daný den máme, ještě ten samý den doplňovala tisíc testů..., a to všechno bez toho, aniž bych měla aspoň malinkatou podporu od učitelů. Bez těch to prostě nedávám a jde to vidět;)
A to jsem se teď i vzdala veškerých svých aktivit, abych to prostě dohnala. Zatím se to jeví jako zbytečné ;)

A je toho víc,...nejenom škola, ale i doma. A asi to není zrovna nejlepší období no.

Půjdu už spát, jsem doma a zítra v 6:00 vstávám.

Dobrou noc,

Wendy Vill Felton

Diary/4.3.2011

4. března 2011 v 20:21 | Wendy Vill Felton |  Diary
Čauky děti mé :D,

Učit se, učit se, učit se;) Řekl Jan Ámos Komenský (Lenin) , ne? ;D A přesně to já teď půjdu dělat...Učit se :/ Stále a pořád doháním školu co to de:P
Přidávám fotku z dneška z Prahy z ateliérů Ulice, kde jsem spolupracovala na rozhovoru s paní Simonou Pavlicovou. Rozhovor by se měl brzy objevit na ofiko stránkách Ulice:)

Přeju krásný páteční večer,

Wendy Vill Felton