Projekt Kačina-Úvod

30. července 2010 v 17:48 | Wendy Vill Felton White |  Tajná schůzka u hraběte Chotka na Kačině l. p. 1805
Divadelní spolek Jiří v autorské režii Ladislava Langra připravil další velký prázdninový projekt, který se tentokrát odehraje na nedalekém empirovém zámku Kačina.


Ve spolupráci s ředitelstvím zámku Kačina a kutnohorskou agenturou KH Travel s.r.o. uvádíme inscenaci s názvem TAJNÁ SCHŮZKA NA KAČINĚ U HRABĚTE CHOTKA L. P. 1805 pravidelně každou prázdninovou sobotu, a to v rámci večerní prohlídky zámku Kačina. Celý program (večerní prohlídka s krátkými divadelními vstupy + samotné představení) začíná ve 20h a končí zpravidla kolem 22.h. Vzhledem k omezené kapacitě prohlídkových skupin doporučujeme lístky předem zarezervovat, bližší informace naleznete na internetových stránkách www.kacina.cz, na pokladně zámku Kačina a také v nově otevřené kavárně v areálu zámku Kačina.


O hře:

Mystifikační historická fraška z historie zámku Kačina TAJNÁ SCHŮZKA NA KAČINĚ U HRABĚTE CHOTKA L. P. 1805 měla premiéru v kačinském zámeckém divadle 8.května 2010, na hře se podílí v alternacích přes třicet členů DS Jiří a k projektu byli také přizváni naši kolegové z DS Vojan Libice nad Cidlinou a DS Hálek Nymburk. Představení trvá 35min a hraje se zpravidla v zámeckém divadle na Kačině.

Na své si přijdou i poděbradští diváci, kterým bude projekt v několika termínech nabídnutý i přímo v Poděbradech a to jak v Divadle Na Kovárně, tak i v zámecké zahradě.


(Poděbradská premiéra, kde se mimořádně představily všechny 4 alternace se uskutečnila 14. května.)

1
2


WWWpage!!!ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milošák Milošák | E-mail | Web | 29. září 2011 v 15:54 | Reagovat

Fajn blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama